proxenta_offices_2560x1312
proxenta_offices_750x876

Proxenta Offices

LOKALITA
Bratislava I., Staré Mesto,
Mýtna 50

TYP PROJEKTU
Kancelárske priestory

SEKTOR
Komerčné nájomné reality

TRHOVÁ HODNOTA
6 610 000 €

AKTUÁLNY STAV
Aktívny

Moderné kancelárske priestory sa nachádzajú v budove Proxenta Residence v centre Bratislavy, na súbehu ulíc Mýtna a Radlinského. Exponovaná lokalita je jedným z najdôležitejších dopravných uzlov Bratislavy, v bezprostrednej blízkosti objektu sa nachádza tiež hustá sieť liniek MHD.

Prémiové kancelárske priestory na lukratívnej adrese v centre hlavného mesta.

Rezidenčný projekt

Časť priestorov obsadila skupina Proxenta, ktorá si budovu Proxenta Residence vybrala za svoje sídlo. Kým na nižších  podlažiach je umiestnená administratívna časť, najvyššie poschodie je vyhradené vedeniu skupiny Proxenta. Zvyšné administratívne priestory sú dlhodobo prenajaté perspektívnym nájomníkom. Vstupný priestor na prízemí je určený nielen obyvateľom samotnej budovy, ale aj zamestnancom spoločností tu sídliacich a ich klientom a návštevám.

Automatický parkovací systém

PROXENTA Residence je jedna z mála budov na Slovensku, v ktorej autá do suterénu namiesto vodičov parkuje automatický parkovací systém. Ide o plne automatizované zariadenie, kde vodič vchádza s vozidlom iba do odbavovacej kabíny a po splnení podmienok na parkovanie opustí parkovací priestor. Následne systém pomocou horizontálnych a vertikálnych výťahov prepraví vozidlo bez vodiča na najbližšie voľné parkovacie miesto v suteréne objektu. Pri odchode si vodič privolá svoje vozidlo priložením čipovej karty na terminál. Parkovací systém mu následne dopraví vozidlo do príslušnej kabíny pripravené na výjazd v smere jazdy. 

Napísali o nás

proxenta-parkovanie

MAGAZÍN X​

Parkovanie bez námahy a bez rizika

Naše ďalšie projekty

Ďalšie projekty

Proxenta ;