VČAS SÚ PENIAZE

„Sporiť už vieme, teraz je čas investovať.“

Ochráňte svoje peniaze pred infláciou a investujte včas do dlhopisu PROXPER s fixným výnosom 8 % ročne.

Výnos vyplácame každých 6 mesiacov.

Prečo investovať
do dlhopisov?

1

Dlhopis je jednoduchý a zrozumiteľný investičný nástroj, pri ktorom už vopred viete kedy a aký výnos z neho budete mať.

2

Svoje peniaze investujete do developerských projektov a potravinárskeho segmentu. V týchto oblastiach majú naši odborníci dlhoročné skúsenosti, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.

3

Emisia má limitovaný objem, tak sa poponáhľajte. Investujte aj vy s 3. najväčšou investičnou skupinou na Slovensku a nechajte svoje peniaze rásť.

4

Ideálna príležitosť zafixovať si výnos na nasledujúce 4 roky. Na základe prognóz je vysoká pravdepodobnosť, že v horizonte 4 rokov infláciu nielen porazíte ale svoj majetok aj reálne zhodnotíte.

Dlhopis PROXPER
8/2028

Fixný ročný výnos 8 %

Výplata výnosov každých 6 mesiacov

Ideálny investičný horizont

Investícia do stabilných segmentov

Protiinflačný produkt

Limitovaná hodnota emisie

Právne informácie

Toto propagačné oznámenie má iba informatívny charakter a informácie v ňom nie sú investičným poradenstvom alebo osobným odporúčaním, nepredstavujú akúkoľvek ponuku uzavrieť zmluvu týkajúcu sa finančného nástroja a jeho účelom je poskytnúť investorom základné informácie. Účelom oznámenia nie je nahradiť prospekt alebo emisné podmienky. Investor má možnosť oboznámiť sa s prospektom alebo emisnými podmienkami na príslušných webových stránkach emitenta (www.proxenta.local/proxenta-fundraising) alebo v papierovej podobe v sídle emitenta. S investíciou do dlhových cenných papierov sú spojené rôzne riziká, najmä riziko insolventnosti emitenta (emitent môže byť dočasne alebo trvale neschopný splatiť dlžnú sumu).

Napísali o nás

MAGAZÍN X​

Zhodnocujte svoje peniaze ešte výhodnejšie s výnosom až dvakrát ročne

Proxenta pôsobí na investičnom trhu od roku 2009 a jej portfólio tvoria projekty za viac ako päťsto miliónov eur, diverzifikované v troch strategických segmentoch, na dvoch kontinentoch.

Prečo investovať v Proxente

1 • Najrýchlejšie rastúca skupina na investičnom trhu

Investičná skupina Proxenta má za sebou ďalší finančne silný rok. Aktívni emitenti cenných papierov vykázali v roku 2023 zisk v celkovej výške 2,59 mil. eur. Investície klientov medziročne narástli o 24 %. Záujem o investičné produkty rastie aj zo strany nových klientov, ktorých počet oproti roku 2022 vzrástol o 14 %.  Za 15 rokov existencie skupiny v Proxente nikto neprerobil.

2 • Finančná stabilita

Proxenta je treťou najväčšou investičnou skupinou na trhu. Spravujeme projekty za viac ako 500 miliónov eur. Dbá na zdravý pomer financovania medzi vlastnými zdrojmi, investíciami klientov a bankovými úvermi.

3 • Investície len do vybraných oblastí

Investujeme najmä do oblasti developerských a potravinárskych projektov, v ktorých máme dlhoročné skúsenosti a vieme zodpovedne predvídať ich prosperitu. Tretím pilierom sú nájomné reality, ktoré produkujú pravidelný zisk.

4 • Silná vízia

Proxenta je prvá slovenská spoločnosť a jedna z desiatich svetových, ktoré podnikajú v potravinárstve na Kube. Ambíciu zbierať investičné prvenstvá má aj na ostatných trhoch v Latinskej Amerike a vo svojom developerskom biznise.

5 • Developer, ktorého poznáte

Ako developer pôsobí Proxenta už od roku 2013. Sedem projektov v Bratislave a dva v Nitre prinášajú na Slovensko celkovo viac ako tisíc bytov. Do roku 2020 ich bolo skolaudovaných 518 a Proxenta sa tak v roku 2021 stala 7. najväčším rezidenčným developerom na Slovensku*. Získala titul Developer roka 2021 v segmente rezidencií podľa asb.sk a jej dosiaľ najväčší skolaudovaný projekt, Rezidencia Tabáň v Nitre, sa umiestnil na 6. mieste v rebríčku TOP 50 stavieb Slovenska, ktorý vyhlasuje prestížny magazín ASB.

* Rebríček zostavil The Slovak Spectator